Картинки с ника ви!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Картинки с ника ви!

За всички маниаци, които обичат да правят картинки с ник.. :]
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как да направя картинки с ник

Go down 
+2
mariikatta
слаDура
6 posters
АвторСъобщение
слаDура
Вампир
Вампир
слаDура


Брой мнения : 118
Points : 20125
Reputation : 2
Join date : 22.07.2010

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyЧет Юли 22, 2010 1:26 pm

Давайте урочета за картинките с ника ви Smile
Върнете се в началото Go down
mariikatta
Новоизлюпил се
Новоизлюпил се
mariikatta


Брой мнения : 66
Points : 20066
Reputation : 2
Join date : 21.07.2010
Age : 25

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyЧет Юли 22, 2010 4:43 pm

Аз ги правя с PhotoScape,но лошото е,че незнам как се правят анимирани grin
Върнете се в началото Go down
7h3 0n3 wh0 EsCaPeD
Новоизлюпил се
Новоизлюпил се
7h3 0n3 wh0 EsCaPeD


Брой мнения : 137
Points : 20150
Reputation : 2
Join date : 21.07.2010
Age : 26

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyЧет Юли 22, 2010 4:53 pm

аз щи ви напиша еин урок сладки,четете:
влизаш във фотоскейп и натискаш едитор
после си избираш картинка от отстртани
посли натискаш бутона Т и пишеш каквото е там
след това го слагаш някъде на екрана и гу сейфаш

дай са и анимираните:
за да стане анимирана трябва да сейфаш всяка една буква по отделно
например искаш да напишеш беки-сейваш б,после е,подле к и накрая и
след това отиваш на ани гиф,слагаш ги подред и ги свйфаш

ако искаш да са думи с различен цвят просто запаметяваш думите в различни цветево и пак действаш с ани гиф

ако искаш да мига просто на ани гиф слагаш картинка без и картибка с надпис

е сладки надявам се да съм помогнала
ако ли не мн сри
Върнете се в началото Go down
Shine*
Новоизлюпил се
Новоизлюпил се
Shine*


Брой мнения : 80
Points : 20077
Reputation : 0
Join date : 21.07.2010

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyЧет Юли 22, 2010 6:39 pm

Ето и аз ще дам едно уроче с картинки. Ще ви покажа как се изписва ник само с по една буква. =)
1) Отваряте Фотошоп, а после картинката. От лентата с менютата отгоре, където пише Window избирате Animation. Кликнете.
2) Натиснете Това (клик). Оградете мястото, на което ще бъде текста с ника ви. (В никакъв случай не правете нов леър в полето за анимацията.) Напишете първата буква от ника ви. Кликнете.
3) Вече можете да направите нов леър в полето за Анимация. Върху леъра в полето с леърите на картинката с името "S" в случая, натиснете десен бутон на мишката и изберете Dublicate Layer. Трябва да ви се е получил нов леър с името "S copy". Променете Opacity на леъра с името "S" на 0%. Хванете пак инструмента с текста и натиснете на мястото, където е той (текста). Трябва да сте на втория леър. (С името "S copy") До буквата S напишете h и после изтрийте буквата S, но оставете разстояние сякаш S е невидимо. Кликнете тук.
4) Направете пак нов леър в полето за Анимация. Повтаряме същата ситуация, както с точка 3), само че с отделни леъри. Този път ще дубликираме леър "h" и Opacity ще променим на 0%. И така нататък ...
Тоест извода е, че на всеки леър само буквата на него трябва да е на 100% , всички останали леъри (освен Background) трябва да са на 0%.

Ето какво получаваме:
Кликнете.
Върнете се в началото Go down
Catch me if u can
Admin
Admin
Catch me if u can


Брой мнения : 256
Points : 20276
Reputation : 6
Join date : 21.07.2010
Age : 27
Местожителство : Blagoewgrad

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyСъб Юли 24, 2010 2:06 am

Сега ще ви покажа как се прави въртяща се буква: цък !

1. Отваряте Photoscape --> Editor --> избирате си картинка

2. Пишете текст --> в случая аз съм написала Shine* ,, но ако искате първата буква ( в случая S ) да се мърда я правите отделно.. тоест пишете текст hine* и после добавяте буквата S ! цък .. и давате Save.. ( ако искате ги именувайте с 1,2,3 и т.н за да ви е по-лесно нататък! )

3. Завъртате S на дясно ето така: цък! и давате Save!

4. След това продължавате да въртите .. завъртате отново само веднъж! цък! .. и давате Save!

5. цък! както се вижда продължавате да въртите като кръг... и така правите отделен файл и го сейфате!

6. Накрая затваряте кръга: цъък! и тогава пак давате Save..

7. Отивате в AniGif цък! .. и там подреждате файловете един след друг ..виждате времето е 1.00 мин. .. това е много затова цъкате два пъти върху всеки файл и променяте времето .. аз съм го сложила на 20 сек. цък! .. на последния файл времето си остава 1.00 мин.!

8. Натискате на триъгълника в дясно до квадрата , за да тръгне... и трябва да ви се получи това което постнах първия път! ето това!


Надявам се да ме разбрахте.. дано съм помогнала,, ако има въпроси питайте ;)
Върнете се в началото Go down
http://kartinki-s-nika-vi.roflforum.net
mariikatta
Новоизлюпил се
Новоизлюпил се
mariikatta


Брой мнения : 66
Points : 20066
Reputation : 2
Join date : 21.07.2010
Age : 25

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyВто Юли 27, 2010 11:59 pm

на мен ми препоръчаха picasa.Аз си я истеглих,ноо нз какво да правя.Ако някой я има ще ми даде ли малко "уроци"? gfff
Върнете се в началото Go down
слаDура
Вампир
Вампир
слаDура


Брой мнения : 118
Points : 20125
Reputation : 2
Join date : 22.07.2010

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyСря Юли 28, 2010 12:53 am

mariikatta написа:
на мен ми препоръчаха picasa.Аз си я истеглих,ноо нз какво да правя.Ако някой я има ще ми даде ли малко "уроци"? gfff
тук е само за уроци :Д
Върнете се в началото Go down
ivetdan
Новоизлюпил се
Новоизлюпил се



Брой мнения : 11
Points : 19999
Reputation : 0
Join date : 24.07.2010

Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник EmptyНед Авг 01, 2010 12:28 am

mariikatta написа:
на мен ми препоръчаха picasa.Аз си я истеглих,ноо нз какво да правя.Ако някой я има ще ми даде ли малко "уроци"? gfff
С пикаса нищо не се прави.Може само текст и червени очи.
Нито анимирани можеш нито нищо...
Изтегли си Фотоскейп.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да направя картинки с ник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да направя картинки с ник   Как да направя картинки с ник Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как да направя картинки с ник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Картинки с ника ви
» Как правите картинки?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Картинки с ника ви! :: Картинка с ника ви :: Картинки с ника ви^^-
Идете на: